I Przegląd Piosenki Rozmaitej

To był nasz pierwszy wewnętrzny Przegląd Piosenki Rozmaitej. Zasady były proste: jak najlepiej wykonać piosenkę do wcześniej przygotowanego podkładu. Co to znaczy „jak najlepiej”? Oczywiście tak, żeby w wykonanie włożyć całe swoje serce, bo przecież śpiewać każdy może.

Podczas naszego muzycznego spotkania wystąpili:

Pan Krzysztof z piosenką „Malinowy król”,

Pani Jola z piosenką „Lipka”,

Pan Jerzy, który zaśpiewał „Kolorowe jarmarki” oraz „Piosenkę o zimie”,

Pan Wiesław z piosenką „Jagódki”,

Pani Maria, która zaprezentowała piosenkę „Czerwona róża, biały kwiat”,

Pan Janusz z piosenką „Pszczółka Maja”,

Pani Iwona z piosenką „Cyganeczka”,

Pani Czesia, która zaśpiewała piosenkę „Siadła pszczółka” oraz

Pan Marcin, który przedstawił bardzo nastrojową pieśń pt. „Tak śpiewał cierpiący – Duchowa pieśń z Psalmu 34”.

Na zakończenie naszego muzycznego spotkania wystąpili pracownicy, którzy w spontanicznym występie wprowadzili wszystkich w rytm piosenek biesiadnych.

Był to pierwszy taki przegląd piosenki w naszym Domu, ale na pewno nie ostatni!

 

Przejdź do treści