To był nasz pierwszy wewnętrzny Przegląd Piosenki Rozmaitej. Zasady były proste: jak najlepiej wykonać piosenkę do wcześniej przygotowanego podkładu. Co to znaczy „jak najlepiej”? Oczywiście tak, żeby w wykonanie włożyć całe swoje serce, bo przecież śpiewać każdy może.
Podczas naszego muzycznego spotkania wystąpili:
Pan Krzysztof z piosenką „Malinowy król”,
Pani Jola z piosenką „Lipka”,
Pan Jerzy, który zaśpiewał „Kolorowe jarmarki” oraz „Piosenkę o zimie”,
Pan Wiesław z piosenką „Jagódki”,
Pani Maria, która zaprezentowała piosenkę „Czerwona róża, biały kwiat”,
Pan Janusz z piosenką „Pszczółka Maja”,
Pani Iwona z piosenką „Cyganeczka”,
Pani Czesia, która zaśpiewała piosenkę „Siadła pszczółka” oraz
Pan Marcin, który przedstawił bardzo nastrojową pieśń pt. „Tak śpiewał cierpiący – Duchowa pieśń z Psalmu 34”.
Na zakończenie naszego muzycznego spotkania wystąpili pracownicy, którzy w spontanicznym występie wprowadzili wszystkich w rytm piosenek biesiadnych.
Był to pierwszy taki przegląd piosenki w naszym Domu, ale na pewno nie ostatni!