Występ zespołu „Nadzieja”

Wspaniale jest wiedzieć, że ktoś o nas pamięta. A pamięta o nas wiele osób. Wśród nich są członkowie zespołu „Nadzieja” działającego przy Fundacji Rudek dla Życia, którzy kolejny już raz  odwiedzili nasz dom. Tym razem z programem słowno – muzycznym „Pozwólcie ogarnąć się miłości”. Chciałoby się powiedzieć, że ich muzyka podniosła nas na duchu. Jednak to za mało, bo jeszcze bardziej przemówiła do nas ich pogoda ducha i nadzieja, którą chcieli się z nami podzielić zgodnie z obraną przez nich nazwą zespołu, którą jest właśnie „Nadzieja”. Swoją wdzięczność wyraził też jeden z mieszkańców, który podarował członkom zespołu własnoręcznie wykonane upominki.

Z ogromnym wzruszeniem i radością dziękujemy za pamięć i odwiedziny już oczekując następnych!

 

Przejdź do treści